Інтерфакс-Україна
19:31 21.05.2023

Окупанти в неділю обстріляли чотири населені пункти Донецької області, загинули двоє мирних жителів, відкрито справу

1 хв читати
Окупанти в неділю обстріляли чотири населені пункти Донецької області, загинули двоє мирних жителів, відкрито справу

Двоє чоловіків 46 і 55 років, жителів Донецької області, загинули в неділю в результаті влучань по житлових будинках під час обстрілу з боку російських окупантів, повідомляють у телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України.

Ще шестеро місцевих жителів - двоє чоловіків і четверо жінок - дістали тілесні ушкодження. Лікарі діагностували у постраждалих вогнепальні осколкові поранення голови, тулуба та кінцівок.

Як зазначається в повідомленні, під удар окупантів потрапили міста Авдіївка, Часів Яр, смт Нью Йорк Торецької територіальної громади та с.Георгіївка Мар'їнської територіальної громади.

Розпочато процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч.1, 2 ст.438 Кримінального кодексу України).

"За даними слідства, стріляли військовослужбовці Росії, ймовірно, зі ствольної артилерії та фугасними авіабомбами ФАБ-250. Правоохоронці зафіксували пошкодження приватних домоволодінь, багатоквартирного будинку, території підприємства та об'єктів цивільної інфраструктури... Вживаються всі можливі й належні заходи для документування воєнних злочинів, скоєних представниками збройних сил Росії", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС заочно взяв під варту ексрегіонала Іванющенка

Ворог вдарив по Краматорську, поранені троє людей – МВА

Зеленський обговорив з Трампом питання отримання ліцензій на виготовлення антибалістичних ракет

Міністри оборони України та Канади обговорили "данську модель" та можливість закуповувати ракети PAC-3 через механізм JUMPSTART

Мінмолодьспорту та Агенція масового спорту запроваджують премію "Тренер року"

Доплату до зарплат військовим фахівцям у тилу на рівні 10 тис. грн має бути продовжено наступного року – Свириденко

Трамп назвав "хорошою" зустріч з Зеленським на полях G7 і планує провести ще одну

Зеленський зустрівся із Трампом на полях G7

Сибіга та Рубіо провели зустріч: обговорили мирний процес та удар РФ по Києво-Печерській лаврі

Командувач Нацгвардії: Більш як половину бійців НГУ повернули з полону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА