Інтерфакс-Україна
20:35 17.05.2023

Сенат Франції визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу

1 хв читати
Сенат Франції визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу

Сенат Франції ухвалив пропозицію про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував сенаторам за "історичне голосування", яке відновлює справедливість і вшановує пам'ять мільйонів жертв.

"Французький Сенат щойно визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Я вдячний французьким сенаторам за це історичне голосування, яке відновлює справедливість і вшановує пам'ять мільйонів жертв. Такі злочини ніколи не повинні повторюватися і ніколи не бути забутими", - написав Кулеба у Твіттері.

28 березня Національні збори (нижня палата парламенту Франції) визнали Голодомор геноцидом.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА