Інтерфакс-Україна
19:51 16.05.2023

У Миколаївській області знищено два російські БПЛА

1 хв читати
У Миколаївській області знищено два російські БПЛА

Українські військовослужбовці в Миколаївській області у вівторок, 16 травня, знищили два російські безпілотники, повідомляє Повітряне командування "Південь".

"Силами і засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" знищено 2 ворожих БПЛА: 1 розвідувальний "Орлан-10" та 1 БПЛА оперативно-тактичного рівня", - йдеться в повідомленні у фейсбуці.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

ВАКС засудив екскерівника "Полтавапаливо" на 3 роки та 4 місяці позбавлення волі

ДПСУ: На українсько-польському кордоні спостерігається накопичення транспортних засобів на виїзд з України

Буданов обговорив з начальником БПМ Польщі двосторонні відносини, зокрема, історичні проблеми

СБУ: Уражено 15-й арсенал ВМФ РФ, базу флоту у Кронштадті та нафтобазу в Усть-Лабінську

В Україні 7-8 червня утримається дощова погода

Мешканець Харківської області загинув внаслідок атаки FPV-дрона

Водій, який вчинив летальну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР – патрульна поліція

Адвокат заступника голови КМДА Оленича оскаржив дії судді ВАКС у Вищій раді правосуддя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА