Інтерфакс-Україна
14:11 04.05.2023

Нічний обстріл Краматорська ворог здійснив ракетами С-300, пошкоджено дитячий садок, коледж і житлові будинки

1 хв читати

Російські окупаційні війська нинішньої ночі під час обстрілу Краматорська пошкодили дитсадок і коледж, а також декілька житлових будинків, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Дві ракети С-300 по Краматорську випустили росіяни цієї ночі - поцілили у територію поблизу коледжу. Уламками пошкоджено дитсадок, корпус Краматорського фахового коледжу промисловості, інформаційних технологій та бізнесу Донбаської державної машинобудівної академії та прилеглі житлові будинки", - написав він у телеграм-каналі в четвер.

"На щастя, обійшлося без постраждалих", - наголосив Кириленко.

За даними Донецької ОВА, загалом за час повномасштабної війни росіяни пошкодили 736 освітніх закладів у Донецькій області: 302 дитсадки, 327 шкіл, 29 училищ, 45 вишів і 33 заклади позашкільної освіти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА