Інтерфакс-Україна
07:07 03.05.2023

ППО ліквідувала всі БпЛА "Shahed", якими знову РФ намагалася атакувати Київ

1 хв читати

Протиповітряна оборона ліквідувала всі БпЛА "Shahed", якими знову РФ намагалася атакувати Київ, повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації.

"Столиця України зазнала чергового повітряного нападу з боку ворога. Третього за останні 6 днів! Цього разу Київ був атакований виключно дронами. За попередньою інформацією, у повітряному просторі навколо столиці виявили та збили всі ворожі цілі", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за попередньою інформацією, росіяни використовували іранські БПЛА "Shahed".

"Звичною і незмінною залишається і тактика противника - з настанням темної пори доби країна-терорист запустила свої боєприпаси, що баражують, за різними напрямками", - зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

Дані оперативного зведення на цю годину - без жертв і руйнувань. Інформація уточнюється.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив зі спікеркою Саейми Латвії мирний процес та програми підтримки України

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

ВАКС визначив для Тимошенко заставу в 33 млн грн та процесуальні обов'язки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА