Інтерфакс-Україна
19:16 28.04.2023

З-під завалів зруйнованого в Умані будинку витягли тіло дитини, кількість жертв збільшилася до 23 осіб

1 хв читати
З-під завалів зруйнованого в Умані будинку витягли тіло дитини, кількість жертв збільшилася до 23 осіб

Станом на 19:00 під завалами зруйнованого російським ракетним ударом будинку в Умані було виявлено тіло ще однієї дитини, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

"Кількість загиблих: 23, з них 4 дитини", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Як повідомлялося, у ніч на п'ятницю РФ завдала ракетного удару по Умані, зафіксовано влучання по багатоповерховому житловому будинку і складських приміщеннях. Раніше повідомляли про 22 загиблих, серед них троє дітей, і 18 поранених, зокрема дев'ятьох осіб госпіталізовано.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА