Інтерфакс-Україна
07:44 24.04.2023

Уночі ворог завдав артилерійського удару по Нікополю, без втрат

1 хв читати
Уночі ворог завдав артилерійського удару по Нікополю, без втрат

Російські окупанти вночі з важкої артилерії обстріляли Нікополь Дніпропетровської області, люди не постраждали, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Сьогодні вночі ворог вдарив по Нікополю. Поцілив по місту з важкої артилерії. Через обстріли люди не постраждали", - написав він у телеграм-каналі в понеділок уранці.

Глава ОВА додав, що наслідки атаки ще з'ясовують рятувальники.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад половина підатестаційного керівного складу БЕБ вибуло менше ніж за рік

Поліцейські вилучили бойову частину "Герань-2" поблизу проїжджої частини в Києві

Двоє українців визнані винними в організації підпалу будинку Стармера, третього виправдано – ЗМІ

Міноборони про звільнення зі служби: Проведений час в армії не буде рахуватися лінійно

"Нафтогаз" допоможе відновити Лавру та кіностудію Довженка та закликає бізнес долучатися до ініціативи

Міноборони про 30 тис. грн зарплати тиловикам: Нам хотілося б і більше, але виходимо з тих ресурсів, які є

Просування окупантів на Краматорськ та Костянтинівку майже зупинилося на тижні, під Гуляйполем поновилося – DeepState

МЗС спростувало повідомлення про добровільну відставку посла України на Кіпрі Ніжинського

Заступник міністра оборони: Формат примусової мобілізації, який зараз є, досить погано на нас впливає

Міноборони України про другий етап реформи: це буде скоро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА