Інтерфакс-Україна
17:29 07.01.2026

Військові РФ вчергове атакувати енергетиків "ДТЕК" на Дніпропетровщині

1 хв читати
Військові РФ вчергове атакувати енергетиків "ДТЕК" на Дніпропетровщині

У ніч на середу РФ атакувала підрозділ "ДТЕК" у Дніпропетровській області, внаслідок чого загорілося обладнання, але люди не постраждали.

"Вночі ворог атакував один із підрозділів "ДТЕК" на Дніпропетровщині. Внаслідок удару загорілося енергообладнання. Найважливіше: ніхто з колег не постраждав", – йдеться в повідомленні енергохолдингу в Телеграм-каналі.

Зазначається, що ДСНС швидко ліквідували пожежу, а енергетики одразу розпочали відновлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують відкликати з посад голів парламентських комітетів Підласу та Климпуш-Цинцадзе

Ден Джарвіс призначений новим міністром оборони Великої Британії

У Сумах внаслідок влучання БпЛА в багатоповерхівку попередньо постраждав один мешканець – МВА

ПОВІТРЯНІ СИЛИ: ЗАГРОЗА ЗАСТОСУВАННЯ БАЛІСТИЧНОГО ОЗБРОЄННЯ

Трамп про можливе підписання угоди з Іраном: Це має бути зроблено, і це має бути зроблено досить швидко

Ворожий БпЛА типу "Молнія" влучив у стіну багатоповерхівки в Сумах

У Харкові викрили групу з чотирьох осіб, які організували схему фейкових інвалідностей для ухилення від мобілізації – прокуратура

Через ворожу атаку у двох районах Запоріжжя знеструмлено близько 50 тис. споживачів – ОВА

Сибіга подякував генсеку Ради Європи за керівництво у просуванні Спецтрибуналу щодо агресії РФ

Будівлю Пентагону евакуювали через хибну тривогу – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА