Інтерфакс-Україна
07:33 24.04.2023

Російські окупанти обстріляли з мінометів дві прикордонні громади на Сумщині

1 хв читати
Російські окупанти обстріляли з мінометів дві прикордонні громади на Сумщині

Російські окупанти в неділю, 23 квітня, продовжили обстрілювати населені пункти в прикордонних районах Сумської області, повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

"Протягом дня росіяни здійснили обстріли 2 прикордонних громад - Хотинської та Білопільської. Зафіксовано 11 прильотів з мінометів", - йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці.

Зокрема, у Білопільській громаді зафіксовано 5 прильотів, на території Хотинської громади - 6 прильотів.

"У всіх випадках, на щастя, без наслідків", - зазначають в ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров про боротьбу з корупцією в Міноборони: Я впевнений, що хтось точно сяде

Кошта звернувся до Кремля з пропозицією налагодити непублічний канал зв'язку з Путіним

Українські дрони не атакували Брянщину, коли там трапився інцидент з автобусом з дітьми, – Генштаб

Мінветеранів працює над удосконаленням пенсійного забезпечення ветеранів війни та родин загиблих захисників

Складено чотири протоколи про порушення мовного закону одеським театром – мовний омбудсмен

Міноборони: Будуть проведені службові перевірки в усіх ТЦК, їхні функції мають бути перерозподілені

Студент із Черкас отримав 15 років тюрми за коригування ворожих ударів – СБУ

Виробництво зброї за американськими ліцензіями може бути розгорнуте як в Україні, так і в країнах ЄС, – Мерц

У Києві розпочав роботу Центр комунікації підрозділу ГУР "Стугна"

Країни G7 збільшать військовий та фінансовий внесок в Україну та посилять санкційний тиск на РФ – Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА