18:12 14.04.2023

Голова Чернігівської ОВА: У разі підйому рівня води в деяких населених пунктах можлива евакуація

1 хв читати
Голова Чернігівської ОВА: У разі підйому рівня води в деяких населених пунктах можлива евакуація

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації (ОВА) В'ячеслав Чаус не відкидає можливості евакуації з деяких населених пунктів області у разі підйому рівня води.

"Ми очікуємо цього року паводок на рівень вище, ніж був у 2013 році. Найкритичніша ситуація на сьогодні щодо річки Дніпро. І якщо вода підніматиметься, а такі прогнози є, то під затоплення потраплять 22 населених пункти, де живе понад 4 тисячі осіб. (…) На сьогодні вже сім населених пунктів підтоплено (...)", - сказав Чаус на брифінгу в Медіацентрі "Україна - Укрінформ" у п'ятницю.

"У разі, якщо буде потрібна евакуація, то її здійснюватимемо", - зазначив голова ОВА.

Він наголосив, що критичні служби вживають заходів, щоб "люди отримали все необхідне".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА