Інтерфакс-Україна
19:30 07.04.2023

Ракетою з російського гвинтокрила пошкоджено приватний будинок на Сумщині

1 хв читати
Ракетою з російського гвинтокрила пошкоджено приватний будинок на Сумщині

Російські війська продовжують обстрілювати прикордоння Сумської області - у приватний будинок влучили ракетами з гвинтокрила, повідомляє Оперативне командування "Північ".

"Близько 16:12 повідомили про випущені гелікоптером із території РФ чотири ракети по м. Середина-Буда. Внаслідок обстрілу пошкоджено приватне домоволодіння", - йдеться в повідомленні ОК "Північ" у телеграм-каналі в п'ятницю.

Як повідомляється, інформація про постраждалих не надходила.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Судитимуть керівника РТЦК на Прикарпатті та трьох його підлеглих, які катували військовозобов'язаних

Справу особи, за пособництва якої передали хабаря ексголові Верховного cуду Князеву, направлено до суду

Агентство "Інтерфакс-Україна" приєдналось до Альянсу з питань штучного інтелекту

АРМА оголосило конкурс на управителя для активів IDS Ukraine із номінальною вартістю корпоративних прав понад 53 млн грн

Людина загинула через російський авіаудар на Донеччині – ДСНС

Федоров: Антидроновий захист облаштовано на понад 1 170 км маршрутів в прифронтових регіонах

Тарифи на проїзд у комунальному транспорті у Києві зростуть до 30 грн, ймовірно, вже 15 липня – КМДА

Затримано та засуджено на 15 років з конфіскацією майна дев'ятьох громадян України, які воювали на боці РФ

Зеленський у День жертв геноциду кримськотатарського народу закликав до єдності: поки допомагатимемо одне одному, точно захистимось

ДМС нагадала про вимоги до строків придатності при ввезенні гумдопомоги в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА