Інтерфакс-Україна
17:16 04.04.2023

Російські війська обстріляли прикордонну Леонівку на Чернігівщині, дані про жертви не надходили - ОК "Північ"

1 хв читати
Російські війська обстріляли прикордонну Леонівку на Чернігівщині, дані про жертви не надходили - ОК "Північ"

Російські війська у вівторок обстріляли прикордонні райони Чернігівської області з мінометів, повідомляє Оперативне командування "Північ".

"Російська армія вкотре обстріляла прикордоння Чернігівської області з мінометів. З 11:40 до 13:55 зафіксовано 22 приходи, ймовірно, з міномета 120 мм, по н.п. Леонівка", - повідомляється у телеграм-каналі ОК "Північ".

Як зазначається, про втрати серед місцевого населення або пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія спрямувала БПЛА на тепловоз у Запоріжжі, постраждалих немає

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

У січні окупанти захопили майже вдвічі менше території, ніж у грудні - 245 кв. км - DeepState

Сьогодні Дніпропетровщина в жалобі за шахтарями, загиблими в результаті ворожої атаки - ОВА

Окупанти за добу втратили 850 осіб та 148 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА