Інтерфакс-Україна
14:42 20.03.2023

У Силах оборони не виключають, що Авдіївка найближчим часом може стати другим Бахмутом

1 хв читати
У Силах оборони не виключають, що Авдіївка найближчим часом може стати другим Бахмутом

Авдіївка найближчим часом може стати другим Бахмутом, росіяни постійно намагаються оточити місто, заявив речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський.

"Ворог постійно намагається оточити Авдіївку, я згоден із колегами з Британії, які кажуть, що Авдіївка найближчим часом може стати другим Бахмутом. Це так справді і є. Але наразі не все так добре у російських підрозділів, які атакують на цьому напрямку", - заявив Дмитрашківський в ефірі національного телемарафону.

За його словами, останніми днями ворог використав останні наявні резерви та зазнає серйозних втрат в особовому складі та техніці.

"За останню добу ворог втратив близько трьох рот особового складу", - сказав речник.

У Силах оборони України додали, що штурми росіян на зазначеному напрямку однотипні, ворог атакує прогнозовано, тому українським бійцям вдається відбивати атаки.

Крім того, вчора стався бій на запорізькому напрямку, де ворог використав велику кількість техніки та 50 людей особового складу, але дістав відсічі й відійшов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівник патрульної поліції заявив, що подав рапорт про звільнення після теракту 18 квітня

Одна людина загинула, ще четверо шпиталізовані внаслідок ДТП у Харкові

Сирський означив проблеми у сфері безпілотних систем, серед них закупівлі і підтримка R&D-майстерень

Глава МВС після теракту 18 квітня анонсував кадрові рішення, виключив масові перевірки власників зброї

Розпочато кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків працівниками поліції під час теракту 18 квітня

Укргідрометцентр попередив про заморозки на поверхні ґрунту та в повітрі, що зашкодять ранньоквітучим плодовим деревам

У Миколаєві через ворожу атаку були частково знеструмлені два райони

Блокада ВМС США повністю зупинила морську торгівлю Ірану – CENTCOM

У лікарнях перебувають 8 поранених стрілком людей, один із них у вкрай важкому стані – Кличко

Росіяни влучили БпЛА по об'єкту залізничної інфраструктури на Полтавщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА