Інтерфакс-Україна
02:35 12.03.2023

Окупанти облаштували у Мелітополі військову базу

1 хв читати
Окупанти облаштували у Мелітополі військову базу

Російські окупанти облаштували у Мелітополі (Запорізька обл.) військову базу, повідомив мер міста Іван Федоров.

"Окупанти Мелітопольщини продовжують тероризувати мешканців і наражати їх на небезпеку. Рашисти зробили з Мелітополя суцільну військову базу, а навколо міста влаштували полігони", - написав він у телеграм-каналі.

Він зазначив, що за уточненою інформацією, звуки вибухів, які чули раніше в суботу, мелітопольці були запусками ворожих ракет з полігону в районі Семенівки у бік Молочного лиману.

За словами мера, всі військові бази розташовані в безпосередній близькості до Мелітополя та інших населених пунктів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці затримали мешканця Києва – організатора нарковечірок

На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок

Генштаб ЗСУ: Уражено два НПЗ у Татарстані, комбінат "Тольяттикаучук", КП та логістичні об'єкти ворога

Садовий запропонував з 1 липня ввести зміни щодо правил користування електросамокатами у Львові

Свириденко: Зарплати військовим на сьогодні мають покриватися Україною самостійно

Окупанти вдарили дроном по ринку в Херсоні – МВА

Сибіга: Вакантні посади послів України будуть заповнені до середини літа

Свириденко закликала Раду підтримати посилення штрафів для системних порушників швидкості на дорогах

У Києві судитимуть шахраїв, які видавали себе за магів і виманювали гроші

Качка: Намір відкрити всі шість переговорних кластерів із ЄС у червні-липні є реалістичним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА