Інтерфакс-Україна
11:56 27.02.2023

ДБР на Львівській митниці викрило схему ввезення товарів "пустими фурами"

1 хв читати
ДБР на Львівській митниці викрило схему ввезення товарів "пустими фурами"

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) викрили на Львівській митниці схему з незаконного ввезення товарів на мільйони гривень.

"Державне бюро розслідувань припинило незаконну схему ввезення на територію України товарів широкого вжитку "пустими фурами". Зокрема, працівники ДБР повідомили про підозру державному інспектору митного поста "Яворів" Львівської митниці, яка допомогла уникнути комерсантам сплати обов’язкових платежів до бюджету на понад 1 млн грн", - ідеться в повідомленні Бюро в понеділок.

За інформацією ДБР, посадовиця пропустила на територію України вантажівку, в якій були побутова техніка, шкіряні вироби, котли опалення, брендовий одяг і дитячі іграшки.

"Чиновниця приховала справжній вміст вантажу та оформила автомобіль як порожній. Через це до держбюджету не надійшло понад 1,1 млн грн митних платежів", - зазначається в повідомленні.

Інспекторці митного поста повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні (ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України).

Процесуальне керівництво здійснює Львівська обласна прокуратура.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Під Кам’янським знайдено убитим екскандидата в нардепи від "Батьківщини" Плахотніка

В Україну "на щиті" повернулись 909 оборонців

Поліція перевірила припарковане авто біля Голосіївського ТЦК у Києві

Данія виділить майже 40 млн євро на інноваційний фонд з підтримки України у військовій сфері

РФ знову обстріляла енергетичну інфраструктуру України, продовжуючи звинувачувати в цьому українську сторону, – ЦПД

Єврокомісія: Майбутня угода між Україною та США щодо мінералів буде розглянута з точки зору переговорів про членство в ЄС

Фінансування пошуку викрадених РФ українських дітей не буде відновлене, але дані захищені і будуть передані "відповідній стороні" – Рубіо

Рубіо: Не можу гарантувати, що мирна угода буде укладена через тиждень чи місяць, вона має враховувати санкції

Ziferblat виступить під №5 у першому півфіналі "Євробачення-2025"

До 15 років ув'язнення засуджено російського агента, що планував вбивства українських військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА