19:09 14.02.2023

Енергорегулятор зобов'язав ОСР здійснювати адресну розсилку авторизованим споживачам інформації про час та причини відключення е/е

2 хв читати
Енергорегулятор зобов'язав ОСР здійснювати адресну розсилку авторизованим споживачам інформації про час та причини відключення е/е

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП), зобов'язала операторів системи розподілу (ОСР, обленерго) здійснювати адресне повідомлення авторизованим споживачам про розсилку актуальної інформації про час та причини відключення електроенергії.

Рішення регулятора закріплено постановою НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року №349 (щодо забезпечення операторами систем адресного оповіщення споживачів про перерви електропостачання в результаті застосування заходів щодо обмеження споживання)", ухваленою на засіданні у вівторок.

Нацкомісія також зобов'язала ОСР надавати на своєму офіційному вебсайті інформацію про час початку та закінчення перерви електропостачання, а також актуальні графіки погодинного відключення об'єктів споживачів.

Крім того, додатково визначено вимоги до інформації, яка має міститись у повідомленні про час початку та очікуваного закінчення перерви електропостачання.

"Також електропостачальники зобов'язані забезпечити оповіщення споживачів про наявні можливі ресурси ОСР для отримання актуальної інформації про перерви електропостачання шляхом розміщення відповідної інформації: на власних офіційних вебсайтах, платіжних документах, за допомогою засобів електронного зв'язку тощо", - зазначили у комісії.

Крім того, регулятор рекомендував ОСР здійснювати адресне оповіщення споживачів про перерви в електропостачанні за допомогою засобів електронного зв'язку.

"Таке рішення регулятора має сприяти більшій поінформованості споживачів, а також забезпеченню дієвого контролю за дотриманням операторами систем розподілу принципів соціальної справедливості та недискримінації під час здійснення заходів щодо обмеження електропостачання споживачів", - наголосили у НКРЕКП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Харківській області в одному з підрозділів через конфлікт було застосовано вогнепальну зброю, троє військовослужбовців загинули, ще четверо отримали поранення - ОСГВ "Хортиця"

Чоловік, який стріляв у Трампа, зібрав інформацію про місце його виступу за допомогою дрона - ФБР

Зеленський провів розмову з українськими спортсменами, які візьмуть участь в Олімпійських іграх у Парижі

Через атаку ворожого БПЛА в Херсонській області постраждала жінка

Лубінець звернувся в ООН щодо руйнування РФ Херсонеса Таврійського

Міноборони України максимально спростило процедуру кодифікації озброєння

Україна і Франція провели перше засідання Координаційної ради з підтримки спільних проєктів в оборонній індустрії

Майже 1,5 тис. осіб скористалися послугою з догляду за дитиною "муніципальна няня"

Український фільм відібрано до програми Міжнародного кінофестивалю в Торонто - генконсул

"Укренерго" у четвер увечері розраховує обмежитися відключенням однієї черги, в інший час - без обмежень у всіх регіонах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА