Інтерфакс-Україна
11:33 04.02.2023

Україна повернула за обміном 116 захисників - Єрмак

2 хв читати
Україна повернула за обміном 116 захисників - Єрмак

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив про повернення з російського полону 116 українських військовослужбовців, серед яких є захисники м. Маріуполь Донецької області.

"Черговий великий обмін полоненими. Нам вдалося повернути 116 наших людей, оборонців Маріуполя, херсонських партизанів, снайперів з Бахмутського напрямку та інших наших героїв... з них два офіцери і 114 рядових і сержантів", - написав Єрмак у телеграм у суботу.

За його словами 87 військових, що повернулися, – з лав Збройних сил України, двоє з яких – з Сил Спеціальних Операцій. Також повернуто вісім бійців територіальної оборони, семеро - Національної гвардії України, шестеро - з Національної поліції, п'ятеро - з Державної прикордонної служби, двоє - з Військово-Морських сил та один представник Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Крім того, повернуто тіла загиблих добровольців. "Нам вдалося повернути тіла загиблих іноземних волонтерів- добровольців - Крістофера Метью Перрі та Ендрю Тобіаса Метью, а також тіло загиблого воїна- добровольця – українця, який служив у Французькому іноземному легіоні та після початку повномасштабного російського вторгнення повернувся захищати Україну - Кулика Євгенія Олеговича", - написав Єрмак.

У свою чергу, Міністерство оборони держави-агресора повідомило, що з українського полону в результаті переговорів звільнено 63 російських військових. "До складу групи звільнених російських військовослужбовців включені особи "чутливої категорії", обмін яких став можливий завдяки посередницьким зусиллям керівництва Об'єднаних Арабських Еміратів", - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, наразі всі російські військовослужбовці вже перебувають на території РФ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА