Інтерфакс-Україна
19:11 03.02.2023

В Укргідрометцентрі попереджають про повернення в Україну морозів, ранньої весни очікувати не варто

1 хв читати
В Укргідрометцентрі попереджають про повернення в Україну морозів, ранньої весни очікувати не варто

В Україну найближчим часом повернуться морози, а очікувати ранньої весни цього року не варто, заявила синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталія Птуха.

"Вже цього тижня час від часу на території України спостерігалися невеликі опади, переважно у вигляді опадів змішаної фази - це мокрий сніг у поєднанні з дощем. У нічні години ми мали практично на всій території України стабільний мінус, але в денний час ще був невеликий плюс. Починаючи з цих вихідних температура у всій Україні знижуватиметься і знову набуватиме морозних значень: морози будуть і вночі, і вдень", - наводить слова Птухи Media Center Ukraine - Ukrinform у телеграм-каналі в п'ятницю.

Зазначається, що вже 5-6 лютого в Україні розпочнеться зниження температури: 5-10 градусів морозу вночі і 0-6 морозу в денні години.

"Офіційні прогнози щодо весни з'являться за тиждень-два, але можу особисто я сказати, що лютий досить інтенсивний, температура знижується, морози повертаються, тому очікувати ранньої весни наразі не варто", - підсумувала вона.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА