Інтерфакс-Україна
11:39 30.01.2023

Підрозділи Сухопутних військ ЗСУ в районі Бахмута, Авдіївки та Вугледара отримали 100 дронів DJI Mavic

1 хв читати
Підрозділи Сухопутних військ ЗСУ в районі Бахмута, Авдіївки та Вугледара отримали 100 дронів DJI Mavic

Сухопутні війська ЗС України отримали партію зі 100 дронів DJI Mavic, які вже найближчим часом будуть задіяні в бойових операціях на східному напрямку.

"100 дронів DJI Mavic для Сухопутних військ ЗС України, що вже найближчим часом допомагатимуть нищити ворога на лінії фронту. (...) Партію розвідувальної техніки загальною вартістю понад 10 млн грн було передано підрозділам Сухопутних військ на східному напрямку, зокрема тим, що боронять Бахмут, Авдіївку та Вугледар", - йдеться в повідомленні Сухопутних військ у телеграм-каналі в понеділок.

"Насичення ЗСУ безпілотною технікою – запорука ефективного знищення противника завдяки можливості ведення розвідки, коригування вогню та супроводу груп під час виконання різноманітних бойових завдань", - наголошується в повідомленні.

За даними СВ ЗСУ, дрони передано в межах ініціативи Групи Метінвест "Сталевий фронт".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України

На Хрещатику та на Майдані Незалежності завершили демонтаж 33 тимчасових споруд – КМДА

Одна людина загинула, дві постраждали внаслідок ДТП за участю 6 автівок у Харкові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА