Інтерфакс-Україна
17:30 25.01.2023

Резніков після розмови з Остіном анонсував хороші новини у сфері озброєнь

1 хв читати
Резніков після розмови з Остіном анонсував хороші новини у сфері озброєнь

Міністр оборони України Олексій Резніков провів телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном, за підсумками якої анонсував "ще більше хороших новин" у сфері посилення української армії новим озброєнням, зокрема танками.

"Мав розмову з Ллойдом Остіном. Обговорили результати Ramstein 8, подальше посилення української армії, включаючи постачання танків і технічне обслуговування нового озброєння. Незабаром буде повідомлено більше хороших новин", - написав Резніков у твіттері в середу.

"Ми маємо повну довіру та сильну підтримку США", - підсумував Резніков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Син кронпринцеси Норвегії засуджений до 4 років ув'язнення

Затримано чоловіка, який підпалив мікроавтобус військового на Одещині

Сибіга: Путін терором надсилає повідомлення самітам G7 та Євроради, закликаю лідерів забезпечити належну відповідь

Двоє людей загинуло в Донецькій області через ворожі обстріли минулої доби – ОВА

Одна з постраждалих в Києві померла в лікарні – 5 жертв у столиці внаслідок масованої атаки ворога, повідомив Кличко

Жінка загинула на Сумщині через нічну атаку РФ, ще четверо людей постраждали, серед них – дитина

Унікальний орган Будинку органної та камерної музики у Дніпрі зазнав пошкоджень через нічну атаку РФ

Зеленський після нічної атаки РФ на Україну очікує рішучої відповіді країн G7, які зараз збираються на саміт

У Херсоні через атаку ворога загинув чоловік, поранено жінку – ОВА

На ранок "ДТЕК" повернув світло 105 тис. зі 140 тис. знеструмлених абонентів у столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА