Інтерфакс-Україна
07:10 24.01.2023

Малоймовірно, що РФ планує новий наступ на півночі України з боку Білорусі

1 хв читати
Малоймовірно, що РФ планує новий наступ на півночі України з боку Білорусі

Малоймовірно, що РФ планує поновити новий наступ на півночі України з боку Білорусі, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) за 23 січня.

"ISW стверджує, що малоймовірно, що російські війська планують відновити новий наступ на північ України з боку Білорусі", - йдеться у повідомленні.

В Інституті підтверджують оцінки української розвідки про те, що Росія "навряд чи почне атаку з Білорусі або на півдні України". Головне управління розвідки України спостерігає ознаки перегрупування російських військ у рамках підготовки до "великого наступу" в Донецькій та Луганській області.

ISW також зазначає, що найближчими місяцями окупанти можуть готуватися до наступальних або оборонних дій у Луганській області, зокрема, спостерігаючи передислокацію військових сил на напрямку Сватове-Кремінна після виведення військ із Херсонської області.

Разом із тим, в ISW наголошують на постійній потребі у підтримці України західними партнерами, щоб гарантувати, що Україна не втратить ініціативу щодо відновлення російської наступальної операції.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС заочно взяв під варту ексрегіонала Іванющенка

Ворог вдарив по Краматорську, поранені троє людей – МВА

Зеленський обговорив з Трампом питання отримання ліцензій на виготовлення антибалістичних ракет

Міністри оборони України та Канади обговорили "данську модель" та можливість закуповувати ракети PAC-3 через механізм JUMPSTART

Мінмолодьспорту та Агенція масового спорту запроваджують премію "Тренер року"

Доплату до зарплат військовим фахівцям у тилу на рівні 10 тис. грн має бути продовжено наступного року – Свириденко

Трамп назвав "хорошою" зустріч з Зеленським на полях G7 і планує провести ще одну

Зеленський зустрівся із Трампом на полях G7

Сибіга та Рубіо провели зустріч: обговорили мирний процес та удар РФ по Києво-Печерській лаврі

Командувач Нацгвардії: Більш як половину бійців НГУ повернули з полону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА