Інтерфакс-Україна
19:59 15.01.2023

Харківська поліція затримала місцевого жителя, який продавав автомати і боєприпаси

1 хв читати
Харківська поліція затримала місцевого жителя, який продавав автомати і боєприпаси

Правоохоронці викрили та затримали 34-річного мешканця Харкова, який продавав зброю і боєприпаси.

"Чоловіка затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Досудове розслідування здійснюється в рамках кримінального провадження, порушеного за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Поліцейські документували діяльність фігуранта з жовтня минулого року, коли їм надійшла оперативна інформація про його можливу причетність до продажу зброї та боєприпасів. Вони задокументували факт продажу фігурантом автомата АК-74 та 90 набоїв калібру 5,45 мм на суму 84 тис.грн. У ході реалізації другого етапу комплексу оперативних заходів під час продажу автомата АК-74, п'яти гранат РГН із запалами, понад тисячу набоїв калібру 5,45 мм та двох протитанкових мін на суму 160 тис.грн чоловіка затримали.

У ході обшуків за місцем проживання фігуранта, його машинах та гаражі правоохоронці виявили та вилучили 2 автомати, близько 30 гранат, пристрій для безшумної стрільби, понад 3,7 тисяч патронів, майже 5 кг тротилу, 3 ручні гранатомети, пістолет, димові шашки, понад 60 акумулятивних реактивних снарядів різного типу, 4 окопні снаряди та 12 стартових порохових зарядів до ручних гранатометів.

Вилучена зброя, боєприпаси та вибухівка спрямовані на проведення експертного дослідження.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта стосовно фінансових потреб України на 2026-2027 рр.: Ми готові запропонувати рішення

ОГС відіграють провідну роль у відновленні територіальних громад - дослідження

Єврокомісія: судовий позов ЦРБ до Euroclear "спекулятивний", пропозиція "репараційної позики" для України юридично обґрунтована і відповідає міжнародному праву

Україна у грудні оголосить концесійний конкурс щодо контейнерного терміналу в порту "Чорноморськ"

У листопаді в Україні загинули щонайменше 226 цивільних осіб і 952 отримали поранення - ООН

Зеленський 15 грудня прибуде з візитом до Берліна - ЗМІ

Україна отримала посаду заступника голови Бюро комітету ЮНЕСКО з нематеріальної спадщини - віцепрем’єрка

У Миколаєві розслідують факти неналежного харчування школярів

Профільна асоціація закликає відмовитися від наджорстких лімітів для гравців та зберегти легальний гральний ринок

Ворожий літак і дві РЛС окупантів знищені в окупованому Криму - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА