Інтерфакс-Україна
17:46 31.12.2022

У Києві відновлено рух на всій червоній лінії метрополітену

1 хв читати
У Києві відновлено рух на всій червоній лінії метрополітену

У Києві завершено огляд наземної частини червоної лінії метрополітену, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"Рух червоною лінією метро від станції "Академмістечко" до станції "Лісова" відновлено. Уламків та пошкоджень на коліях метрополітену не виявлено", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Київський метрополітен працює у звичайному режимі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА