Інтерфакс-Україна
16:06 30.12.2022

З початку воєнного стану Україну намагалися незаконно залишити 12 тис. чоловіків, 15 із них загинули – Держприкордонслужба

1 хв читати
З початку воєнного стану Україну намагалися незаконно залишити 12 тис. чоловіків, 15 із них загинули – Держприкордонслужба

 З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого та запровадження воєнного стану Україну намагалися незаконно залишити 12 тис. військовозобов'язаних чоловіків, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"З початку повномасштабної війни розпочато понад 2 100 кримінальних проваджень: понад 430 з них – за незаконне переправлення осіб, за підробку документів – 1 650, за ухилення від призову – більше ніж 20. Понад 950 особам оголошені підозри у вчиненні цих злочинів та більше ніж 350 осіб вже притягнені до кримінальної відповідальності. Також зафіксовано 410 марних спроб підкупу прикордонників на суму понад 4,9 млн грн", - зазначається у повідомленні у фейсбуці.

Крім того, з початку воєнного стану зафіксовано 12 випадків виявлення потопельників на українсько-румунській річковій ділянці кордону. Також прикордонники виявили тіла трьох чоловіків, які загинули в горах.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА