Інтерфакс-Україна
12:25 23.12.2022

У Токмаку вночі згорів штаб окупантів - Стратком ЗСУ

1 хв читати
У Токмаку вночі згорів штаб окупантів - Стратком ЗСУ

В окупованому м.Токмак Запорізької області надвечір у четвер згорів штаб окупантів, повідомляється в телеграм-каналі Центру стратегічних комунікацій Збройних сил України у п'ятницю.

"Ув сні згоріло багато дон-донів разом зі штабом орків", - йдеться у повідомленні.

У Центрі зазначили, що інформацію було підготовлено на підставі повідомлень соціальних мереж про вибухи, наразі подробиці уточнюються.

За повідомленнями низки місцевих пабліків, у четвер близько опівночі у місці зосередження окупантів у Токмаку на території Ковальсько-штампувального заводу погриміло кілька вибухів, після чого почалася пожежа. Місцеві жителі розповсюджують у соцмережах відео з місця нічних вибухів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: за порушення ПДД будуть санкції, про бальну систему поки не йдеться

ДБР затримало правоохоронця, який за $3,5 тис переправляв чоловіків до кордону з Білоруссю

Фон дер Ляєн сьогодні оголосить 21-й пакет санкцій для РФ

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії підготовку угоди у форматі Drone Deal

Сибіга: Не досягнувши своїх цілей на полі бою, Росія посилює терор проти цивільних

Зеленський перебуває в Естонії на саміті "Україна-NB8" – прессекретар

Прикордонники виявили тіло людини в Карпатах поблизу кордону з Румунією

ВАКС засудив адвоката Носова до 4,5 роки позбавлення волі за спробу підкупу НАБУ та САП – TIU

Просування ворога на Донеччині дещо сповільнилося минулого тижня, на інших напрямках фронту без змін – DeepState

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА