Інтерфакс-Україна
07:20 22.12.2022

Данія виділила Україні новий пакет фінансової допомоги

1 хв читати
Данія виділила Україні новий пакет фінансової допомоги

Уряд Данії виділив 300 мільйонів данських крон для закупівлі зброї та обладнання для України, повідомила пресслужба данського міністерства оборони.

"Боротьба України за свободу - це також наша та європейська боротьба за свободу. Тому уряд разом із партіями у данському парламенті вирішили пожертвувати додатково 300 мільйонів данських крон в Україну", - заявив міністр оборони Якоб Еллеманн-Єнсен.

Він наголосив, що данський уряд і надалі продовжуватиме надавати підтримку українцям, зокрема, гуманітарну, фінансову та військову.

За інформацією оборонного відомства Данії, кошти буде виділено з бюджету міністерства оборони та передано Міжнародному фонду для України, який очолює Велика Британія.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Збройні сили Латвії повідомили про вхід БпЛА в повітряний простір країни, загрозу згодом усунено

Зеленський: за тиждень РФ випустила по Україні понад 3170 дронів, 74 ракети та понад 1300 КАБів. Загинули 52 людини

Ворожий дрон атакував Корабельний район Херсона, поранено 63-річного чоловіка – МВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 234 бойові зіткнення

У Харкові та 14 населених пунктах області внаслідок атак РФ постраждали 7 людей – ОВА

ППО ліквідувала 279 з 287 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання восьми дронів на семи локаціях – Повітряні сили

На Дніпропетровщині внаслідок нічних атак РФ постраждали вісім людей, пошкоджено інфраструктуру та житло

За добу на Запоріжжі внаслідок атак РФ поранені семеро людей, удари зафіксовано по 49 населених пунктах

Сили безпілотних систем уразили за добу 2319 ворожих цілей

ОВА: За добу на Миколаївщині внаслідок атак РФ постраждали двоє чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА