Інтерфакс-Україна
14:24 20.12.2022

Депутат бундестагу Лінднер прибув із візитом до Києва

1 хв читати

Державний міністр закордонних справ Німеччини, депутат бундестагу Тобіас Лінднер у вівторок, 20 грудня, прибув до Києва.

"Моя остання поїздка перед Різдвом привела мене до Києва нічним поїздом. Востаннє я був тут майже рік тому. З 24 лютого я працюю над питанням, як ми можемо підтримувати Україну якнайкраще. Тепер я маю уявлення про ситуацію на місці", - написав Лінднер у твіттері.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА