Інтерфакс-Україна
13:28 13.12.2022

Українські експерти надали Ірану докази обстрілів території України іранськими дронами - спікер МЗС України

1 хв читати
Українські експерти надали Ірану докази обстрілів території України іранськими дронами - спікер МЗС України

Українські експерти під час технічної зустрічі надали Ірану в достатньому обсязі докази обстрілів Росією території України іранськими дронами, повідомив спікер Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Нас не дивують чергові заперечення з боку Ірану щодо постачань зброї Росії. Під час технічної зустрічі українські експерти надали іранцям докази в достатньому обсязі", - повідомив Ніколенко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що є сотні зафіксованих фактів обстрілів території України іранськими дронами.

"Хоч би як продовжували викручуватися в Тегерані, українська сторона дала чітко зрозуміти: наслідки за підтримку війни проти України для Ірану будуть набагато масштабніші за потенційну вигоду від його співпраці з РФ", - зазначили в МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА