Інтерфакс-Україна
07:13 26.11.2022

Блок №2 ХАЕС під’єднано до Єдиної енергосистеми України

1 хв читати
Блок №2 ХАЕС під’єднано до Єдиної енергосистеми України

Увечері в п'ятницю блок №2 ХАЕС під’єднано до Єдиної енергосистеми України, повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

"Блок №2 ВП ХАЕС під’єднано до Єдиної енергосистеми України", – написав він у телеграм-каналі.

Гамалій зазначив, що станом на вечір за графіками відключено електроенергію у 793 населених пунктах області. Без електропостачання залишилось 254 тис. споживачів.

"Крім того, з технічних причин знеструмлено 84 населені пункти області, без електропостачання 9169 споживачів", - додав голова ОВА.

Як повідомлялося, усі блоки Хмельницької АЕС (два сумарною потужністю 2000 МВт), Рівненської (чотири на 2835 МВт) та Південноукраїнської (три на 3000 МВт) були відключені 23 листопада через зниження частоти в енергосистемі України, що ввійшла в блекаут після чергових масованих російських ракетних обстрілів у середу.

Попередня російська ракетна атака 15 листопада призвела до відключення від енергосистеми двох блоків ХАЕС та одного блока РАЕС.

Джерело:

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА