Інтерфакс-Україна
22:09 14.11.2022

У Херсоні окупанти випустили всіх ув'язнених із СІЗО

1 хв читати
У Херсоні окупанти випустили всіх ув'язнених із СІЗО

Під час деокупації Херсона російські окупанти випустили зі слідчого ізолятора ув'язнених, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.

Зазначено, що було випущено близько 450 осіб, майже 250 із них були заарештовані Україною.

За певною інформацією, у СІЗО Херсона перебувало понад 150 осіб, заарештованих уже РФ. Цю категорію взятих під варту людей українські правоохоронці перевірятимуть згідно з українським законодавством

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відповідальний за реформу оборонних закупівель Банік: "Ні обіцянок, ні пробачень" для тих, хто має ознаки зловживань

Рух приміських поїздів на ділянках від Фастова в напрямку Козятина та Миронівки 13-15 червня буде змінено через ремонтні роботи

Зеленський: Для мене "Океан Ельзи" – це український Aerosmith

Зеленський про культурний продукт для нормалізації ЛГБТ: Потрібно з суспільством про все відкрито говорити

УЧХ за два місяці виплатив майже 95 млн грн допомоги вразливим категоріям населення

Єврокомісія: Надання Сербією громадянства росіянам створює потенційну небезпеку для ЄС

Мін'юст готує зміни для гармонізації захисту прав дітей з європейськими стандартами

Зеленський хотів би, щоб в Україні з'явився серіал "Київська Русь" рівня серіалу "Вікінги"

Бережна: Найменша заявка на "Тисячовесну" потребує 1 тис. грн фінансування, а найдорожча – 438,5 млн грн

Зеленський про українську культуру: Виглядає образливо, що треба віддати життя, щоб на нашу державу звернули увагу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА