Інтерфакс-Україна
20:20 02.11.2022

Камбоджа направить інструкторів для навчання українських саперів

1 хв читати
Камбоджа направить інструкторів для навчання українських саперів

Глава уряду Камбоджі Хун Сен ухвалив рішення направити інструкторів для навчання українських саперів, які займаються знешкодженням мін, встановлених російськими окупантами під час їхнього повномасштабного вторгнення в Україну, повідомляє The Washington Post у середу з посиланням на МЗС країни.

"Камбоджа стала однією з найбільш сильно замінованих країн у світі за майже три десятиліття війни, що закінчилася в 1998 році, що створило великий ризик для цивільного населення, особливо в сільських районах. Відтоді було видалено та знищено велику кількість мін та інших боєприпасів, що не розірвалися, що значно скоротило кількість жертв", - йдеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що камбоджійські сапери стали "одними з найбільш досвідчених у світі", і за останнє десятиліття кілька тисяч із них було відправлено під егідою Організації Об'єднаних Націй для роботи в Африці та на Близькому Сході.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

Україна, ЄС і США повинні мати спільну переговорну позицію щодо закінчення війни - Яценюк

В Українському фонді культспадщини вже понад EUR4 млн міжнародної підтримки

Генштаб ЗСУ: Уражено морський порт в Темрюку Краснодарського краю та Сизранський НПЗ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА