11:29 28.10.2022

Єрмак обговорив із Салліваном потребу армії у боєприпасах

1 хв читати
Єрмак обговорив із Салліваном потребу армії у боєприпасах

Голова Офісу президента Андрій Єрмак обговорив із радником президента США з національної безпеки Джейкобом Салліваном потреби української армії у боєприпасах та снарядах.

"Провів телефонну розмову з радником президента США з національної безпеки Джейкобом Салліваном. У рамках постійного діалогу з партнерами та союзниками поінформував співрозмовника про ситуацію на фронті та заходи, яких вживають сили оборони з метою деокупації українських територій. Окремо було приділено увагу потребам української армії у боєприпасах та снарядах", - написав він у п'ятницю в телеграм-каналі.

"Подякував президенту Джозефу Байдену, Конгресу та американському народу за лідерство у захисті демократичних цінностей у Європі та міцній підтримці України", - написав також він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА