Інтерфакс-Україна
19:35 22.10.2022

Ворог знову обстріляв Нікопольський район, троє поранених

1 хв читати
Ворог знову обстріляв Нікопольський район, троє поранених

Ворог знову обстріляв у суботу Нікопольський район, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

"Після обіду росіяни знову обстріляли Нікопольський район. Вдарили з РСЗВ по Червоногригорівській громаді. Попередньо, поранено троє людей. Усі в лікарні. Скалічено житлові будинки. #russiaisaterroriststate", - написав Резніченко в телеграмі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" допоможе відновити Лавру та кіностудію Довженка та закликає бізнес долучатися до ініціативи

Міноборони про 30 тис. грн зарплати тиловикам: Нам хотілося б і більше, але виходимо з тих ресурсів, які є

Просування окупантів на Краматорськ та Костянтинівку майже зупинилося на тижні, під Гуляйполем поновилося – DeepState

МЗС спростувало повідомлення про добровільну відставку посла України на Кіпрі Ніжинського

Заступник міністра оборони: Формат примусової мобілізації, який зараз є, досить погано на нас впливає

Міноборони України про другий етап реформи: це буде скоро

Суд стягнув 97 млн грн штрафів за неякісні бронежилети Міндіча – ЦПК

Міноборони України про новий механізм повернення з СЗЧ: вже є перші 80 рапортів

Повідомлено про підозру псевдопосадовцю, який сприяв незаконній націоналізації 3790 квартир і будинків маріупольців

До суду скеровано справу прикордонника, який разом із братом за 20 тис організував виїзд за кордон 76 чоловік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА