Інтерфакс-Україна
10:04 18.10.2022

Російські окупанти викрали начальника служби інформтехнологій та помічника гендиректора ЗАЕС - "Енергоатом"

1 хв читати
Російські окупанти викрали начальника служби інформтехнологій та помічника гендиректора ЗАЕС - "Енергоатом"

НАЕК "Енергоатом" повідомила про чергове викрадення російськими окупантами працівників Запорізької атомної станції.

"17 жовтня російські ядерні терористи затримали та вивезли у невідомому напрямку начальника служби інформаційних технологій Запорізької АЕС Олега Костюкова та помічника генерального директора станції Олега Ошеку", - йдеться у повідомленні "Енергоатому" у вівторок.

У компанії зазначили, що про місце перебування та стан викрадених працівників станції нічого невідомо.

При цьому "Енергоатом" звернувся до голови МАГАТЕ Рафаеля Гроссі та світової спільноти з проханням задіяти всі можливі заходи для звільнення представників ЗАЕС із російського полону та сприяти їх поверненню до виконання службових обов'язків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У заповіднику на Житомирщині загасили масштабну пожежу, що виникла через удари РФ

Трамп готовий підтримати посилення тиску на РФ в обмін на допомогу союзників щодо Ірану – ЗМІ

На фронті відбулось 182 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Штілерман: Український "антибалістичний щит" готовий з точки зору аеродинаміки, але потрібна інтеграція систем

Понад 78% росіян негативно реагують на офіційні заяви влади РФ – ЦПД

Росіяни атакували Запоріжжя, є загиблий і постраждалі

Росіяни атакували Слов'янськ: троє загиблих і п'ятеро поранених

Зеленський: після відкриття першого кластеру важливо зберегти динаміку переговорів щодо вступу до ЄС

Порошенко: сучасну війну визначають дрони, керовані бомби та роботизовані комплекси

Рада проведе позачергове засідання 18 червня – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА