Інтерфакс-Україна
21:21 09.10.2022

Подоляк: Обвинувачення Путіним України у тероризмі виглядає цинічно навіть для Росії

1 хв читати
Подоляк: Обвинувачення Путіним України у тероризмі виглядає цинічно навіть для Росії

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що обвинувачення президента РФ Володимира Путіна України у вибуху на Кримському мосту "виглядає надто цинічно навіть для Росії".

"Путін обвинувачує Україну в тероризмі? Це виглядає надто цинічно навіть для Росії. Не минуло й 24 години, відколи російські літаки випустили 12 ракет у житловий квартал Запоріжжя, вбили 13 людей і травмували понад 50. Ні, тут тільки одна держава- терорист, і весь світ знає хто це", - написав Подоляк у твіттері в неділю ввечері.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заяви про дебіторську заборгованість при закупівлі боєприпасів через PHU Lechmar маніпулятивні – Держприкордонслужба

В Сумах продовжуються аварійно-відновлювальні роботи на місці влучання російської ракети, шпиталізовано 30 поранених – міськрада

Україна має побудувати швидкісні дороги для сполуччення з європейськими автомагістралями – заступник міністра фінансів

СБУ затримала агента ФСБ, якого окупанти планували підірвати біля ТЦК у Кривому Розі

Рада прийняла за основу законопроєкт щодо фінінклюзії, необхідний "Укрпошті" для запуску банку

Рада підняла зарплати робітникам міністерства економіки та інших відомств - нардеп

ККС ВС про справу експравоохоронця, визнаного винним у допомозі агресору: Незгода з політикою України не виправдовує держзраду

Білий дім допускає ймовірність відставки Волтца через витік інформації про удари США по хуситах

Три чверті українців вірять у перемогу

УЧХ продовжує допомагати постраждалим від ракетного удару РФ у Сумах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА