07:37 03.10.2022

Макрон заявив про готовність працювати разом із партнерами із ЄС над новими санкціями проти РФ

1 хв читати
Макрон заявив про готовність працювати разом із партнерами із ЄС над новими санкціями проти РФ

Єлисейський палац повідомив у своєму комюніке в неділю, що президент Франції Емманюель Макрон заявив про готовність взяти участь у підготовці нових санкцій ЄС проти РФ.

"Він підтвердив рішучість Франції (...) працювати разом зі своїми європейськими партнерами над новими санкціями", - йдеться у повідомленні президентської канцелярії за підсумками телефонної розмови Макрона із президентом України Володимиром Зеленським.

Єлисейський палац зазначає, що розмова торкнулася ситуації навколо Запорізької АЕС.

Раніше пресслужба президента України повідомила, що Володимир Зеленський подякував Макрону за рішуче засудження незаконних референдумів у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях та спроби незаконної анексії Росією на цих територіях України. Співрозмовники погодилися з необхідністю жорсткої консолідованої реакції світової спільноти на цей черговий злочин РФ, зокрема шляхом посилення санкційного тиску.

Також лідери обговорили проведення наступного тижня у Празі саміту Європейської політичної спільноти та неформального засідання Європейської Ради, які стануть можливістю спільної оцінки чергових актів російської агресії та вироблення відповідних рішень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про РФ: Той, хто хоче переговорів, не б’є по людях балістикою

Документальний фільм "Спомин" режисерки Левчук переміг на фестивалі Cinema for Victory-2025

Суд наклав санкцію на проросійського пропагандиста Сергієнка, яка передбачає стягнення у дохід держави його активів

Проєкт "Лінія дронів" стартує в Україні, він вже отримав 4,6 млрд грн фінансування

У Кременчуцькому обласному ТЦК та СП помер чоловік

До суду передано справу ексміністра Міненерговугілля та його підлеглого, викритих на мільярдних зловживаннях з держмайном

Керівник Кабінету Дуди: Ми знаємо, що Путін обманює, це потрібно спокійно пояснити і продемонструвати

Зеленський заявив, що міг би піти у відставку в обмін на членство в НАТО для України

Драпатий підтвердив загибель військових на полігоні під час шикування

Документальна стрічка "Порцелянова війна" про війну в Україні не отримала "Оскар"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА