10:25 27.09.2022

Запровадження медстрахування ветеранів могло б допомогти у виявленні захворювань та запобіганні інвалідизації у майбутньому - заступник міністра Драганчук

2 хв читати
Запровадження медстрахування ветеранів могло б допомогти у виявленні захворювань та запобіганні інвалідизації у майбутньому - заступник міністра Драганчук

У Міністерстві у справах ветеранів вважають, що запровадження спеціального медичного страхування ветеранів могло б покрити додаткові комплексні обстеження для виявлення захворювань та запобігання інвалідизації у майбутньому, повідомила заступник міністра Інна Драганчук.

"Складна, але цілком реалістична (перспектива запровадження медичного страхування ветеранів - ІФ-У). У міжнародній практиці існують успішні приклади програми медичного страхування ветеранів як окремої категорії населення. Ми розуміємо, що нашим захисникам та захисницям необхідний більш ґрунтовний підхід, враховуючи їхні специфічні травми та хронічні захворювання, тому спеціальне медичне страхування могло б покрити додаткові комплексні медичні обстеження для виявлення захворювань та запобігання інвалідизації в майбутньому", - сказала Драганчук в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Заступник міністра наголосила, що ті, хто на сьогодні захищає незалежність України, мають бути впевнені, що держава подбає про них.

Вона наголосила, що це може бути і у вигляді окремого медичного страхування, і в рамках розширеної програми медичних гарантій для ветерана.

"Щодо перспектив такої ініціативи - вона точно потребуватиме значної скоординованості багатьох відомств, проте й актуальність її важко переоцінити. Тому я хотіла б орієнтуватися на початок запровадження "у найближчій перспективі", а не "вже після завершення війни", - заявила Драганчук.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд працює над тим, щоб кожна людина, яка пройшла фронт і повернулася, чітко розуміла, що на неї чекає у мирному житті. Зокрема, йдеться про реабілітацію, медичне страхування, працевлаштування, перекваліфікацію, програми пільгової іпотеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА