Інтерфакс-Україна
17:09 20.09.2022

В Україні запрацював вебресурс з інформацією про виживання в умовах війни, до розробки долучилися ПРООН та ЄС

1 хв читати
В Україні запрацював вебресурс з інформацією про виживання в умовах війни, до розробки долучилися ПРООН та ЄС

Новий доступний вебресурс для інформування постраждалих від війни запрацював в Україні, на ньому представлена інформація про правила перетину кордону, порядок набуття статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО), можливості отримання гуманітарної допомоги та психологічної підтримки під час війни, поради щодо пошуку освітніх можливостей та роботи.

Як повідомляє у вівторок відділ комунікацій Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні та сайт Національної асамблеї людей з інвалідністю України, ПРООН та Європейський Союз підтримали запуск цього вебресурсу, максимально адаптованого до потреб людей з інвалідністю та людей старшого віку.

"Вебсайт, запущений за підтримки наших партнерів із Представництва ЄС в Україні, неодмінно буде надійним вказівником та джерелом критично важливої інформації для всіх, а особливо – для людей з інвалідністю та людей старшого віку", – сказала в.о. постійного представника ПРООН в Україні Манал Фоуані.

Сайт розташований за адресою https://dopomoha-info.org.ua/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП: ексголові Держприкордонслужби повідомлено про підозру в системному хабарництві за безперешкодний перетин кордону

Раді рекомендують ухвалити закон щодо спрощення набуття майна неповнолітніми

ЄСПЛ визнав РФ винною у порушенні права на мирні зібрання в Криму – Представництво президента в АРК

Україна хоче передбачуваності у питанні вступу до ЄС, фінпідтримці та гарантіях безпеки – віцепрем’єр Качка

Глава МВС: водолази ДСНС ліквідували пошкодження труби ТЕЦ в умовах морозу до –15 °C

Рада миру створена в Давосі за участю Трампа

Окупанти влучили у житовий будинок у Дніпрі – мер

Найближчими днями в Україні сніжитиме, на дорогах ожеледиця, морози дещо спадуть

Аварійні відключення застосовуються у більшості областей, є знеструмлення у трьох областях після обстрілів – "Укренерго"

УЧХ нагадує: порушення Міжнародного гуманітарного права можуть кваліфікуватися як воєнні злочини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА