Інтерфакс-Україна
11:20 17.09.2022

Російські окупанти обстріляли вночі Авдіївку, Мар'їнку та села Комарської громади – Донецька ОВА

1 хв читати
Російські окупанти обстріляли вночі Авдіївку, Мар'їнку та села Комарської громади – Донецька ОВА

Російські окупанти обстріляли вночі Авдіївку, Мар'їнку та села Комарської громади, люди не постраждали, обсяги руйнувань з'ясовуються, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Ніч на Донеччині минула порівняно спокійно - лише поодинокі обстріли в окремих точках на лінії фронту. Під артилерійський вогонь потрапили Авдіївка, Мар'їнка та села Комарської громади - Вільне Поле та Бурлацьке. Без постраждалих, обсяги руйнувань встановлюємо", - написав він у телеграм-каналі.

У Соледарі росіяни пошкодили приватний будинок, без постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров про боротьбу з корупцією в Міноборони: Я впевнений, що хтось точно сяде

Кошта звернувся до Кремля з пропозицією налагодити непублічний канал зв'язку з Путіним

Українські дрони не атакували Брянщину, коли там трапився інцидент з автобусом з дітьми, – Генштаб

Мінветеранів працює над удосконаленням пенсійного забезпечення ветеранів війни та родин загиблих захисників

Складено чотири протоколи про порушення мовного закону одеським театром – мовний омбудсмен

Міноборони: Будуть проведені службові перевірки в усіх ТЦК, їхні функції мають бути перерозподілені

Студент із Черкас отримав 15 років тюрми за коригування ворожих ударів – СБУ

Виробництво зброї за американськими ліцензіями може бути розгорнуте як в Україні, так і в країнах ЄС, – Мерц

У Києві розпочав роботу Центр комунікації підрозділу ГУР "Стугна"

Країни G7 збільшать військовий та фінансовий внесок в Україну та посилять санкційний тиск на РФ – Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА