Інтерфакс-Україна
05:48 17.09.2022

Жителям Кривого Рогу роздають препарати для дезінфекції води у колодязях - Ляшко

2 хв читати
Жителям Кривого Рогу роздають препарати для дезінфекції води у колодязях - Ляшко

Представники Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики захворювань проводять дослідження води у Кривому Розі для того, щоб визначити, чи вплинуло підвищення рівня води в річці Інгулець та подальше підтоплення частини міста на якість питної води.

"Вже проведено 117 досліджень питної води для того, щоб зрозуміти, чи вплинуло збільшення потоку води на якість питної води, та запобігти виникненню інфекцій кишкової групи", - повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко в ефірі національного телемарафону у п'ятницю.

Він зазначив, що представники облцентру також роздають містянам препарати для дезінфекції води у місцевих колодязях.

Крім того, за словами Ляшка, у МОЗ наразі відпрацьовують запуск бригад епідпрофілю для того, щоб "проводити дезінфекційні заходи у місцях потенційного підтоплення та не допустити поширення хвороб у цій зоні".

"Система готова реагувати на ті виклики, які є. Але треба розуміти, що весь час відбувається перепрофілювання та переформатування закладів охорони здоров'я, що не дає працювати в плановому режимі. Від цього страждає велика кількість українців, які планували те чи інше оперативне втручання чи планову госпіталізацію для вирішення проблем зі здоров'ям", - підсумував Ляшко.

Як повідомлялося, цього тижня російські окупанти завдали ракетного удару по гідротехнічних спорудах на річці Інгулець у районі Кривого Рогу, внаслідок чого було зафіксовано підняття рівня води в річці та підтоплення понад 100 будинків та подвір'їв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА