Інтерфакс-Україна
10:53 14.09.2022

Зеленська присутня на виступі президента Єврокомісії в Європарламенті

1 хв читати
Зеленська присутня на виступі президента Єврокомісії в Європарламенті

Перша леді України Олена Зеленська є почесною гостею на пленарному засіданні Європейського парламенту в Страсбурзі на доповіді президента Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн про стан Європейського Союзу.

Зеленська ввійшла до зали засідання у супроводі президентів Європейського парламенту Роберти Мецоли та Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії одягнена в жовтий піджак і блакитну блузу, на лацкані піджака – стрічка в кольорах українського прапора. Таку саму стрічку прикріпили дуже багато єврокомісарів і депутатів, а віцепрезидент Єврокомісії Маргрете Вестагер і єврокомісар Ілва Йоганссон прийшли у жовтій сукні та блакитному піджаку, комісар Кадрі Сімсон – у блакитній сукні та жовтому піджаку.

Перед початком засідання Зеленська, фон дер Ляєн та Мецола сфотографувалися на тлі зали пленарного засідання, після чого перша леді України разом із президентом Єврокомісії зайняли місця у президії.

"Я рада вітати президента Європейської Комісії Урсулу фон дер Ляєн у нашому Європейському парламенті з виступом про стан Європейського Союзу. Також особлива честь вітати у нас Олену Зеленську цього символічного дня", - оголосила Мецола.

Ці слова присутні зустріли стоячи, з тривалими оплесками.

"Дорога Олено, ми з вами та вашим народом", - запевнила президент Європарламенту.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку року вже облаштовано 820+ км антидронового захисту логістичних маршрутів – міністр Федоров

Двоє цивільних постраждали через атаки дронів у Харківській області

Косіняк-Камиш після зустрічі з Будановим: Є межі, які не можна переступати

Водієві, який у Солом'янському районі Києва вчинив ДТП із чотирма загиблими, повідомлено про підозру

У Запоріжжі відомо про двох постраждалих внаслідок удару ворога по супермаркету

Ворожий дрон вибухнув біля ТЦ у Запоріжжі, є постраждалі – влада

Генштаб ЗСУ розкрив деталі уражень об'єктів противника в РФ та на ТОТ України

Дощі і грози очікуються у неділю по всій Україні, крім східних областей

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА