10:44 12.09.2022

НАЗК направило до МЗС України інформацію про 1400 фізосіб і 340 компаній з РФ задля використання в частині застосування американських санкцій

2 хв читати
НАЗК направило до МЗС України інформацію про 1400 фізосіб і 340 компаній з РФ задля використання в частині застосування американських санкцій

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) передало до Міністерства закордонних справ України з метою використання в дипломатичній площині пакет із даними про керівництво та власників російських компаній, які раніше потрапили під американські санкції.

"Зокрема, НАЗК опрацювало дані про накладені у США санкції на компанії та виявило, що на керівництво та власників цих організацій не накладено санкції. Отже, НАЗК виявило 1413 керівників і власників таких компаній та запропонувало внести їх до санкційних списків США", - йдеться у повідомленні НАЗК. 

У ньому уточнюється, що до списку керівників, власників чи засновників таких організацій увійшло керівництво російських банків, які перебувають під санкціями США – Центрального банку Росії, "Сбербанку", банку "ВТБ", "Сургутнафтогазбанку" та інших. Застосувати санкції США пропонується, зокрема, до голови правління Центрального банку Росії Ельвіри Набіулліної.

Крім того, до списку НАЗК увійшло керівництво нафтогазових компаній - "Роснафта", "Газпром нафта", "Лукойл", "Новатек"; керівництво великих промислових підприємств, зокрема компаній військово-промислового комплексу - корпорації "Ростех" (великого державного оборонного конгломерату), концерну "Калашников", "що курирує дослідження та розробку військових технологій", компанії "Камаз" (техніку якої використовують, зокрема, російські військові).

Агентство також ініціювало застосування санкцій США стосовно глави Республіки Татарстан Рустама Мініханова, який є головою ради директорів компанії "Туполєв", та генерального директора технопарку "Сколково" Рената Батирова.

"Крім того, ідентифікували 341 компанію, власники або топменеджмент яких під санкціями США, зокрема: компанії, що належать олігархам Віктору Вексельбергу, Алішеру Усманову, братам Ротенбергам, Олегу Дерипасці, Сергію Чемезову та членам їхніх родин, до яких уже застосовано санкції США; компанії, які пов’язані з близькими до Путіна особами, – Аліною Кабаєвою, Катериною Тихоновою (Путіною), Юрієм Ковальчуком", - підсумували в НАЗК. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський призначив посла в Нідерландах за сумісництвом постпредом України при ОЗХО

Зеленський затвердив склад української делегації щодо вступних переговорів з ЄС, її очолила Стефанишина

Зварича звільнено з посади посла Польщі та призначено послом України в Чехії

Заступник держсекретаря США заявив про діалог з Києвом щодо виробництва необхідного озброєння в Україні

У Держдепартаменті США прокоментували візит Путіна до Кім Чен Ина

Заступник держсекретаря США: Ми хочемо переконатися, що РФ не зможе використовувати свою територію як притулок

Україна є і буде частиною єдиної Європи завжди - Зеленський про затвердження переговорної рамки про вступ в ЄС

Рада директорів МВФ завершить 4-й перегляд програми EFF для України наступного тижня - представник Фонду

Шмигаль обговорив з в. о. заступника держсекретаря США Бассом відновлення енергетики, постачання зброї та пряму бюджетну підтримку

Уряд підтримав ініціативу щодо відмови від паперового посвідчення ветерана

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА