Інтерфакс-Україна
11:08 10.09.2022

Через ворожі обстріли Дергачі залишилися без світла - міськрада

1 хв читати
Через ворожі обстріли Дергачі залишилися без світла - міськрада

Унаслідок обстрілу російськими окупаційними військами м. Дергачі Харківської області залишилося без світла, повідомляє міськрада.

"Унаслідок ворожих обстрілів місто Дергачі залишилося без електропостачання. Енергетики "Харківобленерго" вже працюють над вирішенням цієї проблеми", - йдеться в повідомленні.

Водночас у міськраді не називають орієнтовних термінів відновлення постачання електроенергії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ з 16 червня вводить в обіг банкноти 100 грн із гаслом "Слава Україні! Героям слава!"

Апеляційний суд залишив без змін вирок у справі розкрадання коштів кіностудії ім. О. Довженка – САП

В ЄС підтвердили факт підготовки Китаєм російських військових для війни в Україні – Каллас

Міноборони про джерела фінансування підвищення зарплат військовим: гроші з бюджетів відомства

Понад половина підатестаційного керівного складу БЕБ вибуло менше ніж за рік

Поліцейські вилучили бойову частину "Герань-2" поблизу проїжджої частини в Києві

Двоє українців визнані винними в організації підпалу будинку Стармера, третього виправдано – ЗМІ

Міноборони про звільнення зі служби: Проведений час в армії не буде рахуватися лінійно

"Нафтогаз" допоможе відновити Лавру та кіностудію Довженка та закликає бізнес долучатися до ініціативи

Міноборони про 30 тис. грн зарплати тиловикам: Нам хотілося б і більше, але виходимо з тих ресурсів, які є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА