Інтерфакс-Україна
16:27 02.09.2022

Енергоблок №5 Запорізької АЕС підключено до енергосистеми – "Енергоатом"

1 хв читати
Енергоблок №5 Запорізької АЕС підключено до енергосистеми – "Енергоатом"

Енергоблок №5 Запорізької АЕС, аварійно відключений 1 вересня, знову в роботі, повідомила НАЕК "Енергоатом".

"Сьогодні, 2 вересня 2022 року, енергоблок №5 Запорізької АЕС, який був відключений вчора зранку (1 вересня) внаслідок чергового мінометного обстрілу російськими окупаційними військами майданчика ЗАЕС, о 13:10 під’єднаний до енергомережі", - повідомляється в телеграм-каналі "Енергоатома" у п'ятницю.

Згідно з повідомленням, триває набір потужності.

"На станції працюють два енергоблоки (№5, 6 – ІФ), які виробляють електроенергію для потреб України. Зауважень до роботи обладнання та систем безпеки немає", – зазначили в компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА