Інтерфакс-Україна
17:01 29.08.2022

Окупанти обстріляли Слов'янськ зі ствольної артилерії, зруйновано приватний будинок, постраждалих немає – мер

1 хв читати

Російські окупанти в понеділок обстріляли Слов'янськ зі ствольної артилерії, внаслідок чого в місті було зруйновано приватний будинок, пошкоджено кілька багатоповерхових будівель, повідомив начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

"Слов'янськ знову обстрілюють. Близько десяти потужних вибухів у центрі. Швидше за все, працювала ствольна артилерія. Пошкоджено кілька багатоповерхівок. Декілька загорянь. Зруйновано приватний будинок. На щастя, без постраждалих і без жертв", - написав Лях у фейсбуці.

За його словами, пошкодження, завдані під час обстрілу, уточнюються. Наразі обстріл триває.

"Небезпечно скрізь! Тому без потреби не виходьте з приміщень. Пам'ятайте про можливість евакуюватися!", - підсумував він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

Кубраков: Сфокусований на досягненні відчутних результатів в контексті енергетичної кризи

Українська Fire Point розглядає можливість будівництва космодрому в ОАЕ у партнерстві із EDGE - СТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА