Інтерфакс-Україна
13:00 16.08.2022

У районі Карлівки росіяни застосували "Урагани" з касетними боєприпасами, у Кураховому завдали ракетного удару по інфраструктурі електропостачання та декількох підприємствах – ОВА

1 хв читати
У районі Карлівки росіяни застосували "Урагани" з касетними боєприпасами, у Кураховому завдали ракетного удару по інфраструктурі електропостачання та декількох підприємствах – ОВА

У Кураховому росіяни завдали ракетного удару по інфраструктурі електропостачання та декількох підприємствах, поранено людину, в районі Карлівки ворог застосував "Урагани" з касетними боєприпасами, повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"В Авдіївці хаотичні та масовані обстріли майже не припинялися протягом всієї ночі. Під вогнем - центральна та стара частини міста. У Кураховому росіяни завдали ракетного удару по інфраструктурі електропостачання та кількох підприємствах. Поранено одну людину. В Очеретинській громаді окупанти застосували "Урагани" з касетними боєприпасами в районі Карлівки", - написав він у фейсбуці.

Серед ночі ворог також завдав ракетного удару по Максимільянівці Мар'їнської громади - пошкоджено Будинок культури та чотири магазини. Без постраждалих.

У Краматорському районі нічними обстрілами зруйновано чотири будинки - у селищі Ясногірці та два будинки - у Слов'янську.

"Близько третьої ночі росіяни завдали ракетного удару по Миколаївці - зруйнували господарчу будівлю місцевої школи", - повідомив голова ОВА.

Один обстріл також стався у Бахмуті – пошкоджено приватний будинок та дачу. Ще один обстріл - у Зайцевому, там поранено людину.

"В околицях Соледара та прилеглих сіл поодинокі обстріли тривали всю ніч - пошкоджено два будинки у Федорівці", - написав Кириленко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада підтримала петицію про введення безготівкової оплати проїзду в приватних маршрутках

Болгарія грає на підвищення ціни заявами про відмову від продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – нардеп Кучеренко

Рада схвалила продовження до 6 серпня воєнного стану та загальної мобілізації - нардеп

СБУ одночасно затримала 9 агентів ФСБ на підготовці терактів у центральних та східних регіонах України, вилучено понад 30 кг вибухівки

Пастор Бернс погоджується з тим, що Росія має бути притягнута до відповідальності за воєнні злочини

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Працівник правоохоронного органу влаштував великий сховок із зброєю у середмісті Києва

Рубіо та Віткофф на тижні відвідають Францію для переговорів щодо України, Ірану та торгівлі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА