Інтерфакс-Україна
12:50 16.08.2022

Україна повернула тіла ще 19 своїх захисників – Мінреінтеграції

1 хв читати
Україна повернула тіла ще 19 своїх захисників – Мінреінтеграції

Тіла 19 українських захисників повернуто у межах чергової операції, повідомляється на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у вівторок.

"Операція проводилась за співпраці уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти, Олега Котенка та низки силових структур України. Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатський комітет США підтримав фінансування оборонного сектору та допомогу Україні до $750 млн

В МИКОЛАЄВІ ЧУТИ ВИБУХИ

Раді пропонують відкликати з посад голів парламентських комітетів Підласу та Климпуш-Цинцадзе

Ден Джарвіс призначений новим міністром оборони Великої Британії

У Сумах внаслідок влучання БпЛА в багатоповерхівку попередньо постраждав один мешканець – МВА

ПОВІТРЯНІ СИЛИ: ЗАГРОЗА ЗАСТОСУВАННЯ БАЛІСТИЧНОГО ОЗБРОЄННЯ

Трамп про можливе підписання угоди з Іраном: Це має бути зроблено, і це має бути зроблено досить швидко

Ворожий БпЛА типу "Молнія" влучив у стіну багатоповерхівки в Сумах

У Харкові викрили групу з чотирьох осіб, які організували схему фейкових інвалідностей для ухилення від мобілізації – прокуратура

Через ворожу атаку у двох районах Запоріжжя знеструмлено близько 50 тис. споживачів – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА