Інтерфакс-Україна
09:54 09.08.2022

У Нікополь уночі прилетіло 120 реактивних снарядів, пошкоджено житлові будівлі, поранено та госпіталізовано працівника підприємства – Резніченко

1 хв читати
У Нікополь уночі прилетіло 120 реактивних снарядів, пошкоджено житлові будівлі, поранено та госпіталізовано працівника підприємства – Резніченко

У Нікополь на Дніпропетровщині вночі прилетіло 120 реактивних снарядів, пошкоджено житлові будівлі, поранено та госпіталізовано працівника підприємства, повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.

"По нічному Нікополю тричі стріляли з "Градів". У місто прилетіли 120 реактивних снарядів! Пошкоджені кілька житлових будинків. На трьох підприємствах понівечені цехи, майстерні, адмінприміщення та автівки. Постраждав працівник одного з підприємств", - написав Резніченко в телеграм-каналі.

Він зазначив, що постраждалого 46-річного чоловіка госпіталізували з переломом.

У Синельниківському районі під обстріл потрапила Великомихайлівська громада. Є руйнування житла. Попередньо, без постраждалих.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА