Інтерфакс-Україна
09:01 02.08.2022

На Харківщині в результаті ворожих обстрілів пошкоджено житло, склади фермерського господарства, майно підприємств, поліція задокументувала 30 фактів руйнувань за добу

1 хв читати
На Харківщині в результаті ворожих обстрілів пошкоджено житло, склади фермерського господарства, майно підприємств, поліція задокументувала 30 фактів руйнувань за добу

Минулої доби російські окупаційні війська обстрілювали Харків і низку населених пунктів області, серед яких Чугуїв, Мерефа, Безруки, Івашки, Одноробівка, повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

"Працівники слідчо-оперативних груп та експерти-криміналісти опрацювали 30 фактів пошкодження житла та інших об'єктів на території регіону внаслідок обстрілів і пожеж... Пошкоджено багатоповерхові та приватні будинки, громадська зупинка, автомобілі, складське приміщення фермерського господарства, приміщення залізничного транспорту та майна підприємств", - йдеться у повідомленні.

Крім того, правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили за добу понад 1200 машин. Завдяки інформації від населення до відділів поліції доставлено 10 осіб для перевірки їх на предмет можливої співпраці з російськими окупантами.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

Шістнадцятирічна дівчина постраждала внаслідок ворожого удару по Харкову

Понад 4,5 тис джерел резервного живлення придбано в Києві за програмами співфінансування - КМДА

Нардеп Железняк розповів про план голосування у Раді в середу

Апарат Верховної Ради проведе перевірку інформації про зв’язки наукової консультантки Салміної з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА