Інтерфакс-Україна
07:05 24.07.2022

Ракетний удар по Одесі виявився ударом по політичних позиціях Росії

1 хв читати
Ракетний удар по Одесі виявився ударом по політичних позиціях Росії

Сьогоднішній ракетний удар по порту Одеси виявився також ударом по політичних позиціях самої Росії, сказав у традиційному відеозверненні в суботу ввечері президент України Володимир Зеленський.

"Якщо хтось раніше міг говорити, що потрібен якийсь діалог з Росією, якісь домовленості... Бачите, що відбувається? Сьогоднішні російські "Калібри" знищили саму можливість для таких заяв", - сказав президент.

"І ми бачимо абсолютну одностайність у світовій реакції на цей удар. Окупантам уже нікого не обдурити. Серед іншого, в результаті цього удару пошкоджено будинки Одеського художнього музею. Ракети вдарили поряд із історичними об'єктами Одеси, які є спадщиною не лише української культури, а й культури Європи. Це очевидне російське варварство ще більше наближає нас до отримання такої зброї, яка нам потрібна для нашої перемоги", - заявив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА